Kurumsal - Samsun Web Tasarım Teknosis Yazılım Samsun Bilgisayar Donanım

HAKKIMIZDA

Biz Kimiz ? Bizler Hakkında Bilgi ve Ekibimizi Burdan görebilirsiniz.

Teknosis Web Tasarım - Yazılım - Donanım

Tek Kişilik Dev Kadrosu ile çıkılan bu yolda;

2009’ dan bu yana Web Yazılımı ve Bilgisayar  sektöründe hizmet vermeyi amaç edinmiştir. Bu süreçte yaklaşık 420+ Kurumsal Kişisel Firmalara Web ve Donanım alanında hizmet etmiş ve hizmet etmeye devam etmektedir. Müşteri memnuniyeti ve kalite odaklı çalışmalar yapmamız hergün bir adım daha yükselerek, bu alanda daha profesyonel çalışmalar çıkarmamız kalitemizi ortaya koymaktadır. Oluşumumuz çok eski olmamasına rağmen; ekip içerisinde yıllarını bu sektöre adamış isimler yer almaktadır. Çalışmalarımıza başlarken güncel web trendlerini takip ederek, bazen de trendleri kendimiz belirleyerek rakiplerden farklı olmayı başararak daha kaliteli web tasarım çalışmalarını hayata geçirmekteyiz.

Kadromuz

Ekibimiz yazılım uzmanı, grafik-web tasarımcı, donanımcının da bulunduğu bir kadro ile eğitimli ve deneyimli destek personelinden oluşmaktadır.

BİZİ TERCİH ETME SEBEPLERİNİZ

 
  • Sitenizin arama sonuçlarındaki pozisyonu, bize olumlu referanslarınız olarak geri dönüyor.
  • Websiteleriniz hazırlarken Arkasında Binlerce kişinin geliştirdiği altyapılar (Php, Msql, WordPressJoomlaDrualp) kullanılmaktadır.
  • %90 Oranında Samsun ilindeki müşterilerimize Webtasarımweb hosting , Donanım  hizmeti veriyoruz.
  • Müşterilerimizin yarısından fazlası sizin referanslarınız ile geliyor. Web tasarım alanında iddalıyız. Sizinde olumlu referanslarınıza talibiz.
  • Samsunda webtasarım şirketleri arasında 1 numarayız , ve bir yere gitmeyi de düşünmüyoruz.
  • Taleplerinizi doğru anlıyor, sorunlarınıza hızlı çözümler üretiyoruz
  • Local olarak çalışmalarımızın %70 i Samsun ili Atakum , ilkadım , Canik, Bölgesindeki müşterilere ve %30 Kısmı ise Karadeniz Çevresine sunuyoruz.
  • Samsunda Yeni çıkan teknolojileri sizin yerinize takip ediyoruz. Websitenizi Yaparken yeni teknolojilerden yararlanıyoruz.
  • Bizimle çalışmaya devam ettiğiniz süre içerisinde ücretsiz destek sağlıyoruz.

Ürünümüzün En Temel Özellikleri

Kapsamlı, kaliteli, kolay kullanımlı ve ekonomik olmalarıdır. Bu özellikler sayesinde herkes web sitesi sahibi olabilmekte ve sitesini bir başkasına ihtiyaç duymadan internete bağlanabildiği her ortamdan yönetebilmektedir. Web yazılım ürünlerimiz, müşterilerimizden gelen talepler doğrultusunda sürekli olarak geliştirilmektedir.

 

Memnun müşterilerinin el üstünde tuttuğu Samsunda bir web tasarım firması olmak, herhangi bir internet konulu ihtiyaçta başkaca bir firma arayışına girişmemeleri ve her müşterisinin başkaca firmalara Teknosis gönüllü satış elçiliğini üstlendiğini görmek mutluluk verici bir sonuçtur.

 

Farklı ve Müşteri Odaklı

Çalıştığımız kuruluşların ürün ve hizmetlerinin hedef kitlelerine daha verimli ve hızlı ulaşmasını sağlayan profesyonel çözümler sunarız. Firma içi işlemleri hızlandıran ve çalışma verimliliğiniz arttıran uygulamalar geliştiririz. Müşterilerimizin isteklerini dinler ve kuruma özgü çözümler ile kurum imajı ile bağdaşan bütünsel uygulamalar geliştiririz. Her zaman dünyadaki değişimi takip eder, en yeni ve en güvenilir teknolojiyi kullanırız. Öncelikli amacımız %100 müşteri memnuniyetidir. 

 

Kapımızdan içeri giren her bir müşterinin web sektöründeki tüm ihtiyaçlarını karşılamayı amaç edindik. Bugüne kadar başarılı işlere imza attık ve çalışmalarımıza aynı hızla devam etmekteyiz. Web Tasarım firmanın kendini daha iyi tanıtmasında ki en iyi araçtır. Sizlere web tasarımı en kaliteli halde sunmak için buradayız !

 

Markanızı baştan oluşturuyoruz. Logo’nuzdan Kurumsal Kimliğinize, Web sayfanızdan seo optimizasyonuna E-mailing hizmetinden E-Ticaret çözümlerinden Donanım ve Yazılım Hizmetlerinize  kadar bir çok alanda hizmet vermeye devam etmekteyiz...

95%

HTML

75%

PHP

80%

MYSQL

60%

CSS

EKİBİMİZ

Teknosis Web Tasarım - Yazılım - Donanım | Ekip Listesi Görev ve Alanları

Selim ALBAYRAK

Teknosis Web Tasarım KURUCU

Co Founder
Hardware Development Manager
Google Ads Developer
Customer Relationship Management

Şahin YILMAZ

Yönetici Web Master

Full – Stack Developer (PHP-Javascript-HTML)
Senior Ionic Developer

Ezgi UYSAL

Grafiker-Müşteri Temsilcisi

Customer representative

Public relations

Barış Atagün

Mobil Developer


Hardware and mobile application specialist