Samsunda Web Tasarım

Samsunda Web Tasarım

Firmanızı dijital ortama aktararak marka bilinirliğinizi artırıyoruz. Web tasarım hizmetleri verirken firmanızın kurumsal kimliğini baştan oluşturarak markanıza özel web tasarım oluşturuyoruz. Web tasarım hizmeti verirken yaptığımız sitenin markanızı ve firmanızı yansıtmasına özen gösteriyoruz.Konusunda uzman kadromuz ile görsel web siteleri yapıyoruz. İnovatif fikirler ile görselliği birleştirerek web sitelerinizi görsel bir bütün haline getiriyoruz. 

Biz biliriz ki; web sitesi tasarımı her müşterimizin online itibarıdır, tüm dünyaya kendini sunduğu vitrinidir, web hizmet ajansları da onların mimarıdır, danışmanıdır, online mecralardaki rehberidir.

Grimor, kurulduğu günden beri sadece mutlu müşteri - mutlu web tasarım şirketi denkleminin sağlanması, memnuniyetin sürdürülebilir olması ekseninde çalışmalar yapmaktadır.

Web tasarım ajansları Web hizmetleri kültürünün temelinde kurumu tanımak yatar.


Web tasarım çalışması sonrası ortaya çıkan web siteleri, internette vakit geçiren kullanıcı sayısının artması ile ciddi anlamda bir tanıtım aracı olmuştur. Kaliteli bir web tasarım firmanızın prestijini artıracaktır. Web sitelerinde firmalar; ürünlerin teknik özelliklerini ve fiyatlarını, resimlerini, videolarını rahatlıkla yayınlayabilir. Bu hizmet ile potansiyel müşterilerini doğrudan bilgilendirebiliyor ve geniş kitlelere rahatlıkla ulaşabiliyor. 
 Firmalar potansiyel müşterilerine daha hızlı ulaşma şansını yakalıyor.

Bir web sitesinde aşağıdaki modüller bulunabilir ;

  • Sabit sayfalar (hakkımızda,kurumsal,misyon,iletişim vb.) paneden ekleme çıkarma yapılabilir.
  • Duyurular & Haberler
  • Hizmetler
  • Ürünler : Ürün listeleme ve detay sayfaları
  • Foto – Video Galeri
  • Anket , İnsan Kaynakları , İletişim Formu
  • Üyelik
  • Sepet (e-ticaret yapıları için)
  • Site Kontrol Paneli

ihtiyaçlara yönelik olarak yeni modüller eklenebilir. Hazırlanacak olan web sitesi responsive olup tüm mobil cihazlarda uyumlu olacaktır.

Ayrıca Web Sitesi yaptıran müşterilerimizin

-Google Haritalarına Kayıt

-Yandex Haritalarına Kayıt

-Google Arama Motoruna Kayıt

-Google Who is Doğrulama 

işlemleri Firmamız tarafından ücretsiz olarak yapılmaktadır.


Samsunda Web Tasarım İÇİN HEMEN TEKLİF AL

DİĞER HİZMETLERİMİZ